פרטי המירוץ

דבר ראש העיר

תושבי באר יעקב ואורחים יקרים,

אני שמח לבשר על תחילת הרישום למרוץ באר יעקב ה-3 המסורתי לזכרו של סמ"ר סלומון גברייה הי"ד, לוחם משמר הגבול שנפל בקרב מול מחבלים כשהגן על חיי התושבים בישוב "הר אדר".

סלומון ז"ל גדל והתחנך בבאר-יעקב, הצטיין בלימודיו ובשירותו הצבאי. למרות שנפצע בפיגוע דקירה התעקש לשוב ולשרת כלוחם בחיל שכה אהב.

את זכרו של סלומון ז"ל הנצחנו לפני חודשים ספורים בקריאת כיכר על שמו בנוכחות משפחתו, חבריו הלוחמים, מפקדיו ותושבי באר-יעקב.

לצערנו התווספו לרשימת הנופלים סמ"ר עמית בן יגאל הי"ד, לוחם סיירת גולנו שנהרג בפעילות מבצעית, וסמ"ר בראל חדריה שמואלי הי"ד, לוחם משמר הגבול שנהרג בפעילות מבצעית.

מורשתם של כל אחד מלוחמים נועזים אלה רצוי שתילמד בכל בתי הספר במדינה.

שלושתם בורכו באהבת הארץ וברצון להגן על מדינת ישראל ואזרחיה ושלושתם מצאו את מותם תוך כדי פעילות מבצעית כלוחמים.

באר-יעקב שלנו זכתה להכרה כעיר ואם בישראל, אלפי משפחות צעירות מצטרפות אלינו מידי שנה ואני רואה בהפיכת המרוץ למסורת מקודשת, ערך נעלה ליצירת מכנה משותף של כל תושבי באר-יעקב, חדשים וותיקים.

אני מקווה לראותכם, תלמידים, בני נוער וצעירים, משפחות ותושבים, נוטלים חלק במרוץ ומביעים בזה את הערכתנו לזכרם של הלוחמים ולחיבוק בני משפחותיהם.

מסלולי המרוץ תוכננו לרמות כושר שונות, כך שכולם יכולים לקחת חלק, ליהנות מהפעילות ולהשתתף במרוץ שהפך להיות חלק חשוב במסורת ובגאווה היישובית.

אני כמובן אהיה שם ואשמח לראותכם רצים לצידי.

שלכם,

ניסים גוזלן

ראש העיר באר יעקב

 

חדשות ועדכונים

12.10.2021
פתיחת הרשמה למרוץ
09.11.2021
סיום הרשמה
12.11.2021
6:15 זינוק ראשון

פרטי
המארגנים

במועצה המקומית באר יעקב

Tri+ הפקת אירועי ספורט