נוה עמיאל

כפר הנוער נוה עמיאל שוכן במושב שדה יעקב שבעמק יזרעאל ומהווה בית חם ואוהב לכ-75 נערים מכתה ט' – י"ב. החניכים מגיעים אל הכפר לאחר שעברו מספר רב של מסגרות חינוכיות וזוהי להם הזדמנות לעלות על מסלול חיים נורמטיבי ולצאת מכאן עם ארגז כלים עשיר ומשמעותי להמשך חייהם. המכנה המשותף לכולם הינו – הרצון להתקדם ולהצליח על אף הקשיים  הרבים הקרויים בדרכם.  הכפר פתוח עבור הנערים 365 ימים בשנה עם צוות אוהב ומכיל. בעבודתנו החינוכית אנו משתדלים להעניק לחניכים שוויון הזדמנויות במגוון תחומים על מנת להוביל אותם להיות אזרחים מובילים במדינת ישראל.
בחודש אפריל 2022, יוצא לדרך 'מרוץ נוה עמיאל' החמישי לאחר "פגרת הקורונה" . השנה אנו מקדישים את המרוץ למען מתנדבי סח"י – "הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טוב למישהו.."
אחת הסיבות לכינונו של המרוץ היא תכנית המצוינות בספורט שנוסדה השנה בכפר. אנו נעזרים בספורט ככלי חשוב ומרכזי על מנת לחנך את הנערים ללמידה משמעותית, שאיפה להישגים, כישורי חיים, מנהיגות ומצוינות. דרך הספורט הם רוכשים ערכים חינוכיים וחברתיים רבים וזהו  עבורנו אמצעי נוסף להובלת החניכים לאמונה בעצמם ולהגשמת יכולותיהם. במרוץ תרוץ גם נבחרת הריצה של הכפר.

פרטי
המארגנים

נוה עמיאל

טריפלוס